Grupy newsów

Sprawozdanie ze spotkania Klubu Fotografa 13. kwietnia 2012

W piątek, 13. kwietnia 2012 o godz. 17:00 spotkaliśmy się po raz trzeci aby omówić dalsze plany i podjąć konkretne kroki w związku z działalnością naszego klubu. Podzieliliśmy się nowymi pomysłami i naszą wizją na to, jak nasz klub mógłby wyglądać w przyszłości oraz przekazaliśmy ostatnie ustalenia.

Najważniejsze informacje:

1. Wspólny wyjazd integracyjny w dniach 11.-13. maja 2012

Na forum pojawi się wątek dotyczący tego tematu. Tam znajdziecie niedługo bardziej szczegółowe informacje dotyczące tego wyjazdu. Osoby, które chcą wziąć udział w tym wyjeździe prosimy o wpisywanie się na forum.

2. Pierwszy gościnny wykład dla Klubu Fotografa w maju 2012

Na miesiąc maj planowany jest również pierwszy gościnny wykład dla członków naszego klubu. Odpowiednie informacje pojawią się również na forum. Tam potwierdzimy datę (najprawdopodobniej koniec maja) i uchylimy rąbka tajemnicy, kim będzie nasz gość.

3. Opłata wpisowego

Niebawem na stronie w zakadce „Jak się zapisać do KF?” pojawi się numer konta, na który należy wpłacić wpisowe w wysokości 50 PLN aby zostać członkiem Klubu Fotografa. Pamiętajcie, że są to pieniądze, które będziemy wykorzystywać wspólnie na rozwój klubu.

Tym oto akcentem pozdrawiamy Was serdecznie i czekamy na Wasze zapisy, głosy, opinie i… wpłaty 🙂